Klej biały Axent 7202-A PVA 40 g, 2 aplikatory, display

Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Nowość
Artykuł:
7202-A
Brak głosów
2.60 PLN
Objętość, ml
40
Rodzaj
PVA
Opakowanie
1, 30, 60
186
Опис

Klej biurowy PVA Axent 7202-A z 2 aplikatorami jest niezastąpiony w biurze, szkole i w domu. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom zyskał sławę jako uniwersalny klej, który powinien być zawsze pod ręką. Klej PVA jest znany wszystkim od dzieciństwa i ma wiele zalet.

Uniwersalne zastosowanie. Jest niezastąpiony przy potrzebach biurowych: wklejaniu zdjęć i dokumentów w biurze. Niezbędne do różnych hobby rękodzieła i dziecięcej kreatywności: wycinanki papierowe, praca w technice papier-mache, quilling, decoupage, scrapbooking.

Jakościowo skleja różne materiały: papier, papier fotograficzny, karton, tkaninę. Nie odkształca powierzchni papieru po wyschnięciu.

Bezpieczne przechowywanie. Klej PVA jest całkowicie nieszkodliwy, jeśli jest używany zgodnie z przeznaczeniem. Jest nietoksyczny, przyjazny dla środowiska, ma neutralny lekki aromat. Dlatego klej jest dozwolony dla dzieci od 3 lat, jest szeroko stosowany w przedszkolach i szkołach do tworzenia prac dekoracyjnych. Nie jest szkodliwy nawet w kontakcie ze skórą, po wyschnięciu lekko usuwany.

Łatwość użycia. Klej łatwo się nakłada i szybko wysycha, pozostawiając elastyczny szew. 2 aplikatory - do idealnie precyzyjnego nakładania i klejenia różnych części. Cienki aplikator jest wygodny do klejenia małych części, szeroki służy do nakładania kleju szerokim paskiem na duże powierzchnie.

Ekonomiczne zużycie. Do sklejenia papieru wystarczy cienka warstwa kleju.

Estetyczny design w delikatnej, pastelowej kolorystyce poprawi Ci nastrój podczas pracy.

Cechy:

  • Pojemność 40 g i format „sztyftu” - wygodny do trzymania w dłoni;
  • 2 aplikatory (cienki i szeroki) - do klejenia różnych obszarów;
  • nadaje się do różnych materiałów: papier, karton, papier fotograficzny, tkanina;
  • opakowanie - display.
Коментарі
Dodaj komentarz