Notes Axent Partner Soft Skin 8616-24-A,125*195, 96 kartek, kratka, pudrowy

Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Nowość
Artykuł:
8616-24-A
Brak głosów
27.30 PLN
Liczba kartek
96
Kolor
pudrowy
Liniatura
kratka
Licencja/seria
Partner
Papier
kremowy
Rozmiar, mm
125x195
Rodzaj
notatnik
Rodzaj okładki
miękka
Format
A5-
Gramatura papieru, g/m2
80
155
Опис

Notatnik Axent Partner Soft Skin 8616-24-A jest stworzony dla tych, którzy cenią sobie perfekcję w każdym szczególe. Okładka ma luksusową fakturę, która przypomina prawdziwą skórę. Jest niesamowicie przyjemna w dotyku, miękka i elastyczna. Axent Partner Soft Skin inspiruje każdym dotykiem.

Format 125*195 mm to optymalna przestrzeń na codzienne notatki i szkice. Dzięki wysokiej jakości notatnik długo zachowuje estetyczny wygląd.

Liniatura w kratkę jest uniwersalna i najbardziej popularna, nadaje się do ewidencji i obliczeń. Wygodnie jest robić notatki i szkice, liczyć, rysować, tworzyć listy kontrolne, a nawet relaksować się podczas tworzenia wzorów z pomalowanych kratek.

Miękki kremowy papier ma przyjemną gładką teksturę i doskonale wchłania tusz. Lakoniczna zakładka pomoże Ci szybko znaleźć potrzebną stronę. A kieszonka na wyklejce pozwoli zachować porządek w notatkach, paragonach i innych papierowych drobiazgach.

Gumka mocująca zapobiega przypadkowemu otwarciu notebooka. Dla maksymalnej wygody przewidziano elastyczną pętlę na długopis.

Notatnik Partner Soft Skin może być używany jako terminarz, notatnik, notatnik biznesowy lub pamiętnik bez daty. Wygodnie jest zabrać ze sobą w drogę, w podróż służbową, na konferencje i seminaria. Idealny na potrzeby nauki i biura.

Cechy:

  • Elastyczna i przyjemna w dotyku okładka.
  • Papier kremowy 80 g/m2, gładki i gęsty, zapewnia komfortowe pisanie.
  • 96 arkuszy na komórkę.
  • Format to 125*195mm.
  • Na wyklejce kieszonka na drobiazgi.
  • Zakładka - lasso.
  • Elastyczna gumka mocująca i pętla na długopis.
Коментарі
Dodaj komentarz