Długopis kulkowy automatyczny Axent AB1099-00-02-A, 0.7 mm, niebieski

Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Miniaturka
Nowość
Artykuł:
AB1099-00-02-A
Brak głosów
19.43 PLN
Długość wkładu, mm
98
Uchwyt
nie ma
Kolor
asortyment kolorów
Kolor korpusu odpowiada kolorowi tuszu
nie
Kolor tuszu
niebieski
Licencja/seria
Partner
Materiał
aluminium
Mechanizm wkładu
automatyczny
Zmienny wkład
jest
Końcówka, mm
0,7
Rodzaj
kulkowa
Opakowanie
1, 12, 288
5
Опис

Długopis automatyczny Axent Partner AB1099-00-02-A mix - efektowny model na prezent. Doskonały wybór dla osób ceniących wysoką jakość i stylową papeterię. Zapewnia przyjemne, gładkie pisanie, a jego konstrukcja jest elegancka i praktyczna.

Model wyposażony jest w wygodny automatyczny mechanizm obracania. Lekko obróć korpus i wstrzykiwacz jest gotowy do użycia. Obróć się w przeciwnym kierunku - a pręt do pisania zostanie ukryty.
Stalówka Swiss Premec o średnicy 0,7 mm zapewnia równomierne podawanie atramentu: pióro pisze łatwo, bez konieczności silnego nacisku. Dzięki wysokiej jakości niemieckiemu atramentowi dokumentalnemu linia jest wyraźna i nasycona. Długopis nie rozmazuje się i nie pozostawia szczelin. Dzięki oszczędnemu zużyciu atramentu pióro przez długi czas zachwyci Cię nienaganną funkcjonalnością.

Pióro zapakowane jest w indywidualny przezroczysty piórnik, dzięki czemu prezentuje się reprezentacyjnie i oryginalnie. Dodaje to modelowi szczególnej estetyki, ale także zapewnia dodatkową wygodę podczas jego przechowywania. To wyjątkowy i zawsze niezbędny prezent dla przyjaciół, współpracowników i partnerów.
Długopis Axent Partner to wysokiej jakości, eleganckie i praktyczne narzędzie do pisania, które spełnia najwyższe standardy komfortu, niezawodności i stylu.

Funkcje:

  • spektakularny model prezentu;
  • uniwersalny niebieski kolor atramentu;
  • wysokiej jakości węzeł piszący o średnicy 0,7 mm;
  • automatyczny mechanizm obrotowy;
  • stylowy, prosty korpus z metalicznym połyskiem;
  • Indywidualny piórnik wykonany z przezroczystego plastiku: elegancki i praktyczny.
Коментарі
Dodaj komentarz