Regulamin

NAJNOWSZA AKTUALIZACJA z dnia „18” maja 2018 r

Warunki korzystania ze strony internetowej

Uwaga! Prosimy o uważne zapoznanie się z przedstawionymi poniżej warunkami korzystania z niniejszej strony internetowej. Jeśli nie zgadzasz się, nie korzystaj z tej strony.

 

Korzystania ze strony internetowej AXENT.COM.PL

Strona internetowa AXENT.COM.PL (dalej „AXENT”) umożliwia przeglądanie i pobieranie materiałów z tej strony internetowej (zwanej dalej „Stroną”) wyłącznie do osobistego, niekomercyjnego użytku, pod warunkiem zachowania wszystkich informacji o prawach autorskich i innych informacji o prawie własności zawartych w materiałach źródłowych i wszelkich ich kopiach.

Zabrania się modyfikowania materiałów zawartych na tej Stronie, a także rozpowszechniania lub wyświetlania ich w jakiejkolwiek formie lub wykorzystywania ich w jakikolwiek inny sposób do celów publicznych lub komercyjnych. Jakiekolwiek wykorzystanie tych materiałów na innych stronach lub w sieciach jest zabronione.

 

Ograniczenie odpowiedzialności

 

Materiały i usługi umieszczone na tej stronie są dostarczane „tak jak są” bez żadnych gwarancji. AXENT może w dowolnym czasie i bez uprzedzenia wprowadzać zmiany w materiałach i usługach udostępnianych na tej Stronie, jak również w produktach tam wymienionych. W przypadku nieaktualnych materiałów i usług na tej Stronie AXENT nie jest zobowiązany do ich aktualizacji.

AXENT w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody (w tym między innymi utratę zysków, danych lub przerwy w działalności) poniesione w wyniku korzystania, niemożności korzystania lub wyników korzystania z tej Witryny.

 

REJESTRACJA NA STRONIE

 

Rejestrując się na stronie internetowej, wyrażasz zgodę na podanie prawdziwych i dokładnych informacji o sobie oraz swoich danych kontaktowych.

 

W wyniku rejestracji otrzymujesz login i hasło, za których bezpieczeństwo odpowiadasz. Ponosisz również odpowiedzialność za wszelkie działania wykonywane pod Twoim loginem i hasłem na stronie. W przypadku utraty danych rejestracyjnych zobowiązujesz się nas o tym poinformować.

 

Kontakt ze sprzedającym i opinie

 

Kontaktując się z nami lub zostawiając komentarze na stronie, jesteś odpowiedzialny za to, aby ta wiadomość nie była nielegalna, szkodliwa, zawierająca groźby, zniesławiająca, obrażająca moralność, naruszająca prawa autorskie, promująca nienawiść i/lub dyskryminację osób ze względu na rasę, pochodzenie etniczne, płeć, religię, znaki społecznościowe, zawierają zniewagę dla określonych osób lub organizacji, a także w jakikolwiek inny sposób naruszają obowiązujące ustawodawstwo Ukrainy.

 

Zgadzasz się, że wszelkie Twoje wiadomości mogą zostać usunięte przez AXENT bez Twojej zgody i mogą być wykorzystywane według własnego uznania bez opłat. AXENT nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje zamieszczane przez użytkowników Strony.

 

Użycie danych osobowych

Używamy różnych technologii do zbierania i przechowywania informacji, gdy odwiedzasz Stronę AXENT. Może to obejmować zapisywanie jednego lub więcej plików cookie lub anonimowych identyfikatorów. Używamy również plików cookie i anonimowych identyfikatorów podczas interakcji z usługami oferowanymi przez naszych partnerów, takimi jak na przykład usługi reklamowe, które mogą pojawiać się na innych stronach.